سوالات متداول

نرم افزار کتابخانه الکترونیک آریا:

نسخه ویندوز: سیستم عامل ویندوز xp service pack 3، پنج گیگابایت فضای خالی جهت نصب نرم افزار، 512 مگابایت رم(RAM) نسخه اندروید: سیستم عامل اندروید ورژن 4 به بالا، 512 مگابایت رم، 500 مگابایت فضای خالی بر روی حافظه داخلی دستگاه

مجموعه نرم افزارهای خودآموز آریا:

نسخه ویندوز: سیستم عامل ویندوز 7، 512 مگابایت رم(RAM) نسخه اندروید: سیستم عامل اندروید ورژن 3.2 به بالا، 512 مگابایت رم

فروشگاه اندرویدی آریا:

سیستم عامل اندروید ورژن 3.2 به بالا، 512 مگابایت رم

ابتدا از این لینک AnyDesk را دریافت و اجرا کنید 1 پس از اجرای فایل دانلود شده صفحه بالا نمایش داده می شود ، سپس آدرس اعلام شده توسط نرم افزار را به مسئول پشتیبانی اعلام کنید.

جهت نصب نرم افزار کیف الکترونیک آریا بر روی رایانه خود پس از قرار دادن لوح فشرده در درایو کامپیوتر خود مراحل ذیل را دنبال نمایید: زبان مورد نظر خود را انتخاب کنید و مراحل را کامل کنید. 1.

catalouge_03

2. در صورتی که تصمیم به تغییر مسیر نصب کیف الکترونیک آریا دارید در این قسمت با استفاده از دکمه تغییر مسیر نصب را تغییر می دهید.

catalouge_05

3.

3

4.

4

در زمان اجرای نرم افزار برای برای بار اول، جهت افزودن کتاب های مورد نظر خود، از قرار دادن لوح فشرده درون درایو بر روی آیکون 6 کلیک نمایید. کتاب های مورد نظر را انتخاب و ر روی دکمه افزودن کلیک کنید. 5 نکته مهم: جهت افزودن فلش کارت های آموزشی به قفسه کتابخانه که قبلاً بر روی رایانه شما نصب کردید است. مراحل را مانند بالا انجام دهید.

برای نصب کیف الکترونیک آریا بر روی دستگاه اندرویدی خود، محتویات داخل پوشه Android موجود در لوح فشرده  را، که شامل پوشه AriaEbook و فایل نصبی آندروید AriaEbook.apk می باشد، در مسیر اصلی (Root) حافظه دستگاه اندرویدی خود (ترجیحاً حافظه داخلی یا همان Internal Memory) کپی کنید. 1. 9 2.   13   3. 10-22-2016 10-20-41 AM از طریق نرم افزار مدیریت فایل (File Manager) دستگاه خود فایل AriaEbook.apk را نصب (Install) کنید. 1. 10-22-2016 10-31-41 AM 2. 10-22-2016 10-39-16 AM

برای فعال سازی کتاب ها اول یکی از کتاب ها را انتخاب کرده و بر روی شروع فعال سازی کلیک کنید. 10-21-2016 8-59-57 PM سپس کدی که روی لوح فشرده کتاب ها (DVD 1) در کادر زیر وارد کنید.   10-21-2016 9-01-51 PM سپس به مرحله بعد می روید. 10-21-2016 9-02-35 PM برای تکمیل مرحله فعال سازی یکی از 4 مرحله بالا را انتخاب کنید در صورتی که سیستم شما به اینترنت وصل گزینه اول (اینترنت) را انتخاب کنید.(ساده ترین راه) در غیر این صورت گزینه پیامک را انتخاب کرده و به مرحله بعد بروید. 10-21-2016 9-02-59 PM همچنین تکمیل فعال سازی از طریق وب سایت یا USSD نیز شبیه فعال سازی با پیامک است. برای فعال سازی فلش کارت ها نیر باید مراحل بالا را انجام دهید فقط کد روی لوح فشرده فلش کارت ها (DVD2) را وارد نمایید.

مجموعه نرم افزارهای درسی و کمک درسی جدید آریا که بر روی پلت فرم های مختلف قابل اجرا می باشند را می توانید علاوه بر روش خرید فیزیکی و دریافت لوح فشرده حاوی تمامی نسخه های محصول، به یکی از روش های زیر دریافت کنید: 1. نسخه اندروید: الف.وب سایت آریا ب.فروشگاه گوگل ج.فروشگاه آریا (دانلود) د.بازار 2. نسخه ویندوز: وب سایت آریا

الف. کد فعالسازی: در صورتی که خودآموز را به صورت فیزیکی خریداری کرده باشید، بر روی لوح فشرده نرم افزار و یا داخل جعبه حاوی آن یک کد فعالسازی قرار دارد. پس از نصب برنامه روی دستگاه مورد نظر خود، با انتخاب آیکون قفل در برنامه وارد پنجره فعالسازی شوید.

000

در پنجره فعالسازی گزینه فعالسازی توسط کد محصول را انتخاب نمایید.

00012

سپس زبان کیبورد خود را انگلیسی کنید و در کادر موجود در صفحه کد هشت رقمی محصول را وارد نمایید.

hand231

پس از این کار در صورتی که دستگاه شما به اینترنت متصل باشد برنامه به صورت خودکار فعال می شود و حتی در صورت پاک کردن برنامه و نصب دوباره آن با برقراری اتصال اینترنت برنامه شما فعالسازی مجدد خواهد شد.

اما در صورتی که اتصال به اینترنت برای شما مقدور نباشد، با صفحه دیگری مواجه می شوید که از شما می خواهد تا کدی 15 رقمی را به شماره 1000005 پیامک کنید. نحوه صحیح ارسال کد را در تصویر زیر مشاهده بفرمایید.

0002

پس از گذشت زمان کوتاهی برای شما یک کد تأیید ارسال می شود که با وارد کردن آن در کادر نشان داده شده در قسمت 1 شکل بالا، نرم افزار شما فعال می شود.

ب. خرید الکترونیکی: در صورتی که برنامه را از سایت، فروشگاه آریا و یا فروشگاه گوگل پلی دریافت کرده باشید می توانید از طریق درگاه امن درون بانکی شاپرک (شبکه الکترونیکی پرداخت کارتی) اقدام به فعالسازی نرم افزار نمایید. برای این کار پس از انتخاب آیکون قفل گزینه «خرید توسط درگاه پرداخت آنلاین» را انتخاب کنید.

000112

پس از این کار وارد صفحه پرداخت بانک می شوید، پس از پرداخت و تکمیل خرید نرم افزار به طور خودکار بر روی دستگاه شما فعال می شود.

ج. خرید درون برنامه ای: اگر نرم افزار را از فروشگاه های دیگر دریافت کرده باشید با انتخاب گزینه پرداخت درون برنامه ای، می توانید نرم افزار را از طریق همان فروشگاه فعال نمایید.

1. فایل زیر را دانلود کرده. دانلود 2. سپس فایل را به صورت Run as administrator اجرا کنید.(در غیر این صورت فایل اجرا نخواهد شد.) 7 (بعد اجرای برنامه بالا یک پنجره مشکی رنگ باز خواهد شد و به صورت خودکار بسته می شود.) 3. سپس بر لوح فشرده کلیک راست کرده و گزینه open را انتخاب می کنید تا وارد لوح فشرده شوید. درون فولدر ISSetupPrerequisites فایل نصبی Net Framwork 4. وجود دارد. روی فایل نصبی Net Framwork 4. رفته و برنامه را به صورت Run as administator نصب کنید. 8 بعد از نصب برنامه Net Framwork 4. سیستم خود را یک بار restart کنید.

به روز رسانی

برای به روز رسانی آفلاین کتاب فارسی سال نهم تولید سال 95_96 برنامه زیر را دانلود کرده و اجرا نمایید. دانلود به روز رسانی

برای به روز رسانی ویندوز فقط کافی است سیستم خود را به اینترنت متصل نموده سپس کیف الکترونیک آریا را باز کنید. برنامه به صورت خودکار به روز رسانی می شود.

دانلود کیف الکترونیک آریا

کیف الکترونیک آریا پایه اول دانلود

کیف الکترونیک آریا پایه دوم دانلود

کیف الکترونیک آریا پایه سوم دانلود

کیف الکترونیک آریا پایه چهارم دانلود

کیف الکترونیک آریا پایه پنجم دانلود

کیف الکترونیک آریا پایه هفتم دانلود

کیف الکترونیک آریا پایه هشتم دانلود

کیف الکترونیک آریا پایه نهم دانلود

من یک بلاک متن هستم، روی دکمه ویرایش کلیک کنید تا این متن را تغییر دهید. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.